Düşün ve Fikrini Paylaş

Fikirmatik projemizin temel amacı düşüncelerin yazıya dökülmesini sağlamak.

Şu an yaşadığımız dünya her geçen gün daha yaşanmaz ve sorunlar yığınına dönüşüyor. İnsanlar dünyayı güzelleştireceği yere her geçen gün daha kötü bir hale getiriyor. Sizlerden beklentimiz; yaşadığınız eviniz, mahalleniz, mesleğiniz, sosyal alanlarınız, kullandığınız eşyalar yani gözünüzün gördüğü her konuda düşüncelerinizi tavsiyelerinizi yazmanız.

Unutmayın el elden akıl akıldan üstündür. Yaşadıklarını, kullandıklarını en iyi tecrübe eden bizleriz. İnsan yaşamını kolaylaştıracak, dünyayı güzelleştirecek fikirlerimizi buradan daha çok insana ulaştırmalıyız. Bunun için üstün bir çaba göstereceğiz.

Düşünüyoruz ve fikirlerimiz var.

Hayatın bize dayattıklarını değil; hayata bizim sunduklarımızın yaşanmasını istiyoruz. Bu nedenle projelerimizi, var olan projeler hakkında düşüncelerimizi buradan paylaşıyoruz.

Size insanların düşüncelerini, bir konudaki fikirlerini öğrenme imkanının yanında fikirlerinizi insanlara aktarma imkanını sunan bu platform yeniliğin ve düşüncelerin hayata geçtiği ilk ışık olacaktır.

Unutmayın; kimse bizlere fikrimizi sormaz. O nedenle bizler söyleyeceğiz. Beklentilerimizi dile getirecek ve buradan sesimizi duyuracağız. Yazmaktan çekinmeyin. Projeniz yoksa bile bir fikriniz mutlaka vardır, olmalı. Düşünmeden yaşamak hayatımızı körü körüne sorgusuz bağlamaktır.

Projeleriniz hakkında da insanların neler beklediğini, fikirlerini buradan öğrenebilirsiniz. İnsanların fikirlerine ulaşacak ve ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde projenizi yönlendirebilirsiniz.

Düşünün, hayal kurun ve fikirmatik’e yazın.

Talep ve önerilerinizi : info@fikirmatik.net mail adresine yollayabilirsiniz.

fikirmatik

Düşünen, Aldırmayan, Söyleyen ve yazan biri işte...