ABD yokuz demiş.

ABD hiç bir zaman yanımızda yer almadı. Almaz.

Neden; ABD ‘nin ve batının ortak asıl hedefi Türkiye. Bakın yeni açılan üsleri Yunanistan’da, malumunuz ABD aslında hedefi İran gibi görünse de ülkemizin etrafını askeri üslerle çevreleyerek büyük bir plan peşinde olduğunu gösteriyor. Bizim zaman kaybettiğimiz kesin, şu an ABD bizi kısa vade de karşısına alamaz. Bizim bunu değerlendirip en kısa zaman da Suriye ve Doğu Akdeniz’de hızlı ve kararlı adımlar atmamız lazım. Bu iki sorunu hallettikten sonra etrafımızı temizlemeliyiz.

ABD: Bölgenin içine ettim; sorumluluk TÜRKİYE ‘de

Ne güzel ya gel bölgenin içine et. Sonra başka bir ülke zarar görünce sorumluluk senin de git. O teröristlerin hepsinin senin bize karşı tuttuğun paralı katiller olduğunu bilecek kadar zeki bir milletiz ve çakma, sahte sen sözde müttefikimizi iyi tanıyoruz. Bize kendince göz dağı veriyor. O teröristleri diğer terör örgütü aracılığı ile saldığını ve dünyayı karıştırıp biz çıktık böyle oldu imajı vereceğini biliyoruz. Yemezler koçum git sen Meksika duvarını ör.

Artık ötelerdeki topraklarına bir git, bir düş ülkemizin ve İslam aleminin yakasından da işimize bakalım. Bizim müttefikimiz olmadığını biliyoruz. Asıl amacının bize zarar vermek olduğunu biliyoruz. ABD yönetimleri Amerikan müdahalelerinin beraberinde götürdüğü zulüm ve kötülükleri Amerikan halkından kesinlikle saklıyor. Hiç bir millet ülkesinin gerçeklerinden bu kadar uzak kalmamalı.

BARIŞ PINARI BAŞLASIN.

Kesinlikle #BarışPınarıHarekatı başlatılmalı.Hatta harekat kapsamında NATO ve ABD ‘nin üye ve müttefiklerine karşı olmaları nedeniyle; Rusya ve İran ile ortak bu harekatı yapabiliriz. Artık batı ile beraber olma konusunu kesinlikle sorgulamalıyız. Rusya ile öyle bir anlaşma yapalım ki, karşılıklı askeri üsler açalım. Ticari ayrıcalıklar verelim. Tarımsal yatırımları ortak yürütelim. Silah üretimini ve nükleer projelere hız verelim. İki ülkenin çıkarları ve coğrafi konumları ve kazan kazandır düşünce yapısı aynı.

Ülkemizdeki tüm Suriyeli gençleri daha önceki yazımda belirttiğim Kuzey Suriye Silahlı kuvvetleri çatısı altında silah altına alalım. Eğer kabul etmezlerse, ülkelerine dönmeleri için gereken yasal süreci başlatalım. Ülkesi için savaşmayan ama kendine çatı olan ülkede her türlü efelenmeyi yapanların ülkemize bir faydası olmaz. Aileleri ülkemizde güvende olup, kendi Suriye için mücadele eden herkesin başımız üstünde yeri var.

Böylelikle hem ÖSO hem TSK bünyesinde büyük bir güç gösterisi ile bölge ezilmeli, harmanlanmalı ve yeniden imar edilmelidir. ABD ise artık bizim onun terbiye ettiği 3. Dünya ülkesi olmadığımızı kabul etmek zorunda kalmalıdır. Artık bizi oyaladıkları ve bu sürede terör örgütlerine her türlü yardımı yaptıkları biliniyor. ABD; ülkemize ve bölgeye daha fazla zarar verecek adımlar atmadan biz bölgeye mührümüzü vurmalıyız.

ABD sen bizimle zaten yoktun. Hiç olmayacaksın da, çünkü kurt her işini kendi yapar.

Admin

Düşünen, Aldırmayan, Söyleyen ve yazan biri işte...

Bunlarda dikkatinizi çekebilir...